Dorezë dushi – VALA

2.99 
Ka sasi

Dush dore mono i zi 95 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: HD008
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dush dore mono i zi 95 mm

Brendi

VALA