Dorezë dushi – VALA

6.99 
Ka sasi

Dush dore me monokrom 95 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: HD014
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dush dore me monokrom 95 mm

Brendi

VALA