Dorza pune të bardha – Bormann

5.50 
S'ka sasi

Materiali: Lekurë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Lekurë

Brendi

Bormann