Dorzë dushi i sipërm – VALA

13.99 
Ka sasi

230mm Chrome dhe dushi i zi

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: TD009
Kategoritë: ,

Përshkrimi

230mm Chrome dhe dushi i zi

Brendi

VALA