Dorzë dushi i sipërm – VALA

9.99 
Ka sasi

Dushi i sipërm gri 230mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: TD010
Kategoritë: ,

Përshkrim

Dushi i sipërm gri 230mm

Brendi

VALA