Dorzë dushi i sipërm – VALA

14.99 
Ka sasi

Dushi i sipërm 230 mm i bardhë dhe i artë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: TD007
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dushi i sipërm 230 mm i bardhë dhe i artë

Brendi

VALA