Dritë dekorative BETI LED – STRÜHM

16.50 23.90 
Ka sasi

Fuqia: 5W / 10W
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 5W / 10W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp. e dritës: 4000k
Niveli i mbrojtës: IP20

Informacion shtesë

Fuqia

10W, 5W

Brendi

Strϋhm