Dritë dekorative EMMA LED – STRÜHM

18.00 
S'ka sasi

Fuqia: 12W
Temp. e dritës: 4000k

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03784
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 12W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp. e dritës: 4000k
Niveli i mbrojtës: IP20
Dimensioni : 290x220x52 mm

Brendi

Strϋhm