Dritë dekorative KURS LED – STRÜHM

13.90 
Ka sasi

Fuqia: 1.6W
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 1.6W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Temp. e dritës: 4000k
Niveli i mbrojtës: IP54
Dimensioni : 85x85x59 mm

Informacion shtesë

Ngjyra

Bardhë, Gri, Zezë

Brendi

Strϋhm