Dritë FLARA LED – STRÜHM

32.90 49.90 
Ka sasi

Fuqia: 24W, 45W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Temp. e dritës: 4000k

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 24W, 45W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Temp. e dritës: 4000k
Dimensionet:
Modeli 24W: 61x600x198 mm
Modeli 45W: 61x1200x198 mm

Informacion shtesë

Fuqia

24W, 45W

Ngjyra

Bardhë, Zezë

Brendi

Strϋhm