Dritë flashlight – NEO TOOLS

4.90 
Ka sasi

Ndriqimi: 150 lm
Tipi i baterisë: 3xAAA

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-110

Përshkrim

Ndriqimi: 150 lm
Tipi i baterisë: 3xAAA

Brendi

Neo Tools