Dritë / Laser 2in1 – NEO TOOLS

7.99 
Ka sasi

Fuqia: 3W
Kapaciteti i bateris: 120mAh / 3.7V
Koha e mbushjës: 30 min
Koha e punës: 40 min
Laser: Red

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-078
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 3W
Kapaciteti i bateris: 120mAh / 3.7V
Koha e mbushjës: 30 min
Koha e punës: 40 min
Laser: Red
Pesha: 14g
Niveli i mbrojtjës: IPX4
Ndrqimi: 90 lm

Brendi

Neo Tools