Dritë më fiksim në kanale MEGAN TRA – STRÜHM

15.90 
Ka sasi

Fuqia: 35W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03660
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 35W (max)
Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Niveli i mbrojtës: IP20
Dimensionet: 124x54x106 mm

Brendi

Strϋhm