Drite rimbushëse 500lm – NEO TOOLS

39.00 
Ka sasi

Fuqia: 10W
Kapaciteti i bateris: 4000 mAh / 3.7V
Koha e punës: 3h

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-070
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 10W
Kapaciteti i bateris: 4000 mAh / 3.7V
Koha e mbushjës: 4h
Koha e punës: 3h
Distanca e dritës: deri 950m
4 Nivele: 100% / 50% / 10%
Niveli i mbrojtjës: IPX4
Ndrqimi: 500 Lm

Brendi

Neo Tools