Dritë Solare IRIS LED – STRÜHM

4.75 
S'ka sasi

Fuqia: 0.06W
Tensioni: DC 1,2V 1xAAA 150mAh
Temp. dritës: 6500k
Shkëlqimi: 1 lm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03828
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 0.06W
Tensioni: DC 1,2V 1xAAA 150mAh
Temp. dritës: 6500k
Shkëlqimi: 1 lm

Brendi

Strϋhm