Dritë solare LED – NEO TOOLS

6.99 
Ka sasi

Lloji i burimit të dritës: LED
Kapaciteti i bateris: 1200mAh (3.7V)
Ndriçimi: 250 lm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-055
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji i burimit të dritës: LED
Kapaciteti i bateris: 1200mAh (3.7V)
Ndriçimi: 250 lm
Koha e mbushjës: 5h
Koha e punës: 12h
Niveli mbrojtës: IP44

Brendi

Neo Tools