Dritë Solare LED – STRÜHM

2.50 
Ka sasi

Fuqia: 0.06W
Temp. e dritës: 6500K

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03938
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 0.06W
Tensioni: DC 1.2V 1xAAA 100mAh
Temp. e dritës: 6500K

Brendi

Strϋhm