Dritë solare rimbushëse 4 copë – NEO TOOLS

15.00 
Ka sasi

Lloji i baterisë: Ni-MH
Kapaciteti i baterisë: 600 mAh
Niveli mbrojtës: IP44
Ndriqimi: 10 lm
Koha punuëse: 8 h

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-058
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji i baterisë: Ni-MH
Kapaciteti i baterisë: 600 mAh
Tensioni: 1.2 V
Koha mbushëse: 8 h
Niveli mbrojtës: IP44
Ndriqimi: 10 lm
Koha punuëse: 8 h
Gjatësia totale: 19 cm

 

Brendi

Neo Tools