Dritë solare rimbushëse SMD – NEO TOOLS

13.90 
Ka sasi

Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
Niveli mbrojtës: IP45
Ndriqimi: 35 lm
Koha punuëse: 8 h

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-057
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji i baterisë: Li-Lon
Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
Tensioni: 3.7 V
Koha mbushëse: 8 h
Niveli mbrojtës: IP45
Ndriqimi: 35 lm
Koha punuëse: 8 h
Gjatësia totale: 78 cm

Brendi

Neo Tools