Dritë solare SMD LED – NEO TOOLS

7.99 
Ka sasi

Bateria: 1.2V / 600mAh
Ndriçimi: 10 lm
Koha e punës: 8-10 h

Ky produkt është shtuar nga 1 people'snë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 99-084
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Bateria: 1.2V / 600mAh
Ndriçimi: 10 lm
Koha e punës: 8-10 h
Koha e mbushjës: 6-8 h
Niveli mbrojtës: IP44

Brendi

Neo Tools