Dritë workshop 27 LED – TOPEX

25.00 
Ka sasi

Tensioni: 12V ose 230V – 50Hz
LED: 27

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 94W241
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 12V
LED: 27

Brendi

Topex