Filter Magnetik 3/4″ – RBM

89.00 
Ka sasi

Maks. temperatura mesatare (e vazhdueshme):90 °C
Kapaciteti i rrjedhës:0-7 m³/h

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 24050500
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fileter magnetik për ngrohje qendrore, madhësia e montimit 104mm, madhësia e lidhjes 3/4″, lloji i ndarësit të papastërtive, horizontal/vertikal, diametri nominal i brendshëm 3/4″ (20) , fileto femër, gjatësia 104 mm, artikulli i klasës së fazës së presionit PN 4
Maks. temperatura mesatare (e vazhdueshme):90 °C
Kapaciteti i rrjedhës:0-7 m³/h

Brendi

RBM