Filter për fshesë iRobot filter seria 900

25.00 
Ka sasi

Filtri me efikasitet të lartë i serive Roomba® 800 dhe 900 AeroForce® kap 99% të alergjenëve, polenit dhe grimcave më të vogla se 10 mikronë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4415864

Përshkrim

Filtri me efikasitet të lartë i serive Roomba® 800 dhe 900 AeroForce® kap 99% të alergjenëve, polenit dhe grimcave më të vogla se 10 mikronë. I pajtueshëm vetëm me robotët e serive Roomba 800 dhe 900

Brendi

iRobot