Filter set 3 copë për iRobot seria S

25.00 
Ka sasi

Zëvendësoni filtrin e robotit tuaj për të ndihmuar në ruajtjen e performancës optimale të pastrimit.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4655988

Përshkrimi

Zëvendësoni filtrin e robotit tuaj për të ndihmuar në ruajtjen e performancës optimale të pastrimit.
E pajtueshme me fshesat robotike të Serisë Roomba.

Brendi

iRobot