Flladitese 40W – BORMANN

29.00 
S'ka sasi

Fuqia: 40W
Kohëmatësi : 0,5-7,5 orë
Diametri: 40 cm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BFN6020

Përshkrim

Fuqia: 40W
Kohëmatësi : 0,5-7,5 orë
Diametri: 40 cm
5 Krahët e bërë nga PP
Lartësia: 1.25m
Pesha: 3.8 Kg

Brendi

Bormann