Fryrëse elektrike për gjethe – ISKRA

39.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 3000W
• Rrotullime të lira: 8000-15000 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042562283

Përshkrimi

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 3000W
• Rrotullime të lira: 8000-15000 min-1
• 3 funksione: fryrje, thithje dhe bluarje
• Qark. më i madh i ajrit: 13.2 m3/min
• Shpejt. më e madhe e fryrjes: 270 km/h
• Madhësia e qeses: 35 L
• Raporti i bluarjes: 10:1
• Gjatësia e kabllos: 35 cm
• Shpejtësia që rregullohet
• Dimensionet e kutisë (në mm):
440 (GJ) x 260 (GJ) x 330 (T)
• Neto pesha: 3,1 kg
• Bruto pesha: 3,7 kg

Brendi

ISKRA