Fshesë ciklonik SL800-WH

79.00 
S'ka sasi

Fuqia: 800W
Tensioni: 220V-240V ~ 50Hz
Kapaciteti i enës së pluhurit: 2.5 L

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042566458
Etiketimet:

Përshkrimi

• Fuqia: 800W
• Tensioni: 220V-240V ~ 50Hz
• Kapaciteti i enës së pluhurit: 2.5 L
• Teknologjia e ciklonit
• Shkarkim i lehtë i enës
• 3 shtojca
Gjatësia e kabllos: 4.3m
• ngjyra: e bardhë-e zezë
Efikasiteti i energjisë: A
Konsumi mesatar vjetor i energjisë: 26.1 kw / vit
Reduktimi i pluhurit: F
Niveli i zhurmës: 78 dB (A)
Efikasiteti i thithjes në dysheme të forta: A

Brendi

ISKRA