Fshesë e fortë më 40cm – ZIMA

9.90 
Ka sasi

Fshesë e fortë janë ideale për pastrimin e përditshëm të sipërfaqeve të përafërta që janë të lagura ose të thata, si oborre, kantiere ndërtimi, rrugë dhe në bujqësi.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 650953
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fshesë e fortë janë ideale për pastrimin e përditshëm të sipërfaqeve të përafërta që janë të lagura ose të thata, si oborre, kantiere ndërtimi, rrugë dhe në bujqësi. Ato janë bërë nga fibra të qëndrueshme PP (polipropileni), ose një kombinim i fibrave PP dhe telit të çelikut. Trupi është prej druri të fortë ahu dhe pajisje metalike të forta, duke i dhënë një jetëgjatësi jashtëzakonisht të gjatë fshesës.

Fshesat për rrugë janë në dispozicion së bashku me një dorezë prej druri ahu, gjatësia 150 cm.

Brendi

ZIMA