Fshesë elektrike ISKRA SL585A06-BL

49.90 
S'ka sasi

Fuqia: 600W
Tensioni: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Kapaciteti i pluhurit: 0,6 L

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042566489

Përshkrimi

Fuqia: 600W
Tensioni: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Kapaciteti i pluhurit: 0,6 L
Teknologjia e ciklonit
Boshllëk i lehtë i enës
3 bashkëngjitje
Ngjyra: e zezë-gri

Certifikata e energjisë
Efikasiteti i energjisë: A +
Konsumi mesatar vjetor i energjisë: 19.9 kw / vit
Riparimi i pluhurit: E
Niveli i zhurmës: 80 dB (A)
Efikasiteti i thithjes së qilimave: E
Efikasiteti i thithjes në tokë të fortë: A

Brendi

ISKRA