Fshese më vakum 18V – Graphite Energy+

79.99 
Ka sasi

Tensioni: 18V
Gjatësia e gypit: 0.5m
Kapaciteti: 0.5l
Filet: HEPA

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Gjatësia e gypit: 0.5m
Kapaciteti: 0.5l
Pesha: 1.4kg
Filet: HEPA

Brendi

Graphite