Fshesë për kallda 20 l – Bormann

44.90 
S'ka sasi

Fuqia: 1200 W
Kapaciteti: 20 l

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BAC2000

Përshkrimi

Fuqia: 1200 W
Kapaciteti: 20 l

Brendi

Bormann