Fshesë Robotike iRobot Roomba 676

329.90 
S'ka sasi

Roomba® 676 ju jep dysheme të pastra çdo ditë. Përdorni aplikacionin iRobot HOME për të pastruar ose planifikuar nga kudo, në çdo kohë. Roomba® 676 rimbush veten kur mbaron puna. Sistemi i tij i fuqishëm i pastrimit kap papastërtitë, pluhurin, të gjitha llojet e flokëve dhe mbeturinat më të mëdha nga dyshemetë e forta dhe qilimat.

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R67604

Përshkrimi

Roomba® 676 ju jep dysheme të pastra çdo ditë. Përdorni aplikacionin iRobot HOME për të pastruar ose planifikuar nga kudo, në çdo kohë. Roomba® 676 rimbush veten kur mbaron puna. Sistemi i tij i fuqishëm i pastrimit kap papastërtitë, pluhurin, të gjitha llojet e flokëve dhe mbeturinat më të mëdha nga dyshemetë e forta dhe qilimat. Me sensorë të patentuar të zbulimit të papastërtisë, Roomba® 676 punon më shumë aty ku fshihet papastërtia. iRobot është nr 1 në shitjet e vakumit robot, dhe marka e vetme kryesore me dy furça me shumë sipërfaqe, njëra për të liruar papastërtitë, dhe tjetra për ta marrë atë

Brendi

iRobot