Fshesë Robotike iROBOT Roomba e6

499.90 
S'ka sasi

Fshesa iRobot Roomba® e6 përmban një Sistem Premium të Pastrimit me 3 Faza që përdor Furça Gome Dual Multi-Surface, thithje Power-Lifting dhe një filtër me efikasitet të lartë për të ndihmuar në pastrimin e plotë çdo ditë.

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: RE6198

Përshkrimi

Fshesa iRobot Roomba® e6 përmban një Sistem Premium të Pastrimit me 3 Faza që përdor Furça Gome Dual Multi-Surface, thithje Power-Lifting dhe një filtër me efikasitet të lartë për të ndihmuar në pastrimin e plotë çdo ditë. Furça Edge-Sweeping përqendrohet në skajet dhe qoshet pasi teknologjia e lundrimit inteligjent dhe Dirt Detect help ndihmojnë robotin të kalojë mobiljet dhe të përqendrohet në zonat që i nevojiten më shumë

Brendi

iRobot