Fshesë Robotike iRobot Roomba i3

569.90 
Ka sasi

Zgjedhje e fuqishme dhe performancë e fuqishme
Tërheq papastërtitë dhe ngatërresat kokëfortë me një Sistem Premium Pastrimi me 3 Faza dhe 10X Thithjen e Ngritjes së Fuqisë.* Kontrolloni sesi pastroni me aplikacionin iRobot HOME ose ndihmësin tuaj zanor.

Navigimi i zgjuar përfundon punën
I3 lundron dhe harton shtëpinë tuaj në rreshta të rregullt duke përdorur sensorë të teknologjisë më të fundit të përcjelljes së dyshemesë për të fshirë drurin e fortë dhe qilimin.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R315240

Përshkrimi

Zgjedhje e fuqishme dhe performancë e fuqishme
Tërheq papastërtitë dhe ngatërresat kokëfortë me një Sistem Premium Pastrimi me 3 Faza dhe 10X Thithjen e Ngritjes së Fuqisë.* Kontrolloni sesi pastroni me aplikacionin iRobot HOME ose ndihmësin tuaj zanor.

Navigimi i zgjuar përfundon punën
I3 lundron dhe harton shtëpinë tuaj në rreshta të rregullt duke përdorur sensorë të teknologjisë më të fundit të përcjelljes së dyshemesë për të fshirë drurin e fortë dhe qilimin.

Shkon atje ku është e nevojshme, shmanget aty ku nuk është
Teknologjia Reaktive e Sensorit i tregon robotit se ku mund dhe nuk mund të arrijë, që do të thotë më pak të ngeceni në mobilje dhe të dini më shumë se ku të shkoni. Dhe me sensorët Dirt Detect, ai mund të përqëndrojë pastrimin aty ku është më i nevojshëm, si zonat më të ndyra të shtëpisë tuaj.

Mëson jetën tuaj, dëgjon zërin tuaj
Mëson zakonet tuaja të pastrimit për të ofruar orare të personalizuara, ndërsa Google Assistant dhe Alexa ju lejojnë të filloni pastrimin vetëm me zërin tuaj. I3 madje do të sugjerojë një pastrim shtesë kur numërimi i polenit në zonën tuaj është i lartë ose gjatë sezonit të derdhjes së kafshëve shtëpiake.
*Punon me pajisjet Google Home dhe Alexa

Ideale për shtëpitë me kafshë shtëpiake
Furça Unike Dyshe Gome me Shumë Sipërfaqe nuk ngatërrohen me flokët e kafshëve shtëpiake. Furçat rregullohen dhe fleksojnë për të qëndruar në kontakt të vazhdueshëm me qilima dhe dysheme të forta. Filtri me Efikasitet të Lartë kap dhe kap 99% të alergeneve të maceve dhe qenve.

Brendi

iRobot