Fshesë – ZIMA

4.30 
Ka sasi

Fshesa PP shtesë dhe fshesa Esmeralda janë të përshtatshme për t’u përdorur në sipërfaqe të lëmuara deri të mesme, të lagura ose të thata.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 606237
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fshesa PP shtesë dhe fshesa Esmeralda janë të përshtatshme për t’u përdorur në sipërfaqe të lëmuara deri të mesme, të lagura ose të thata. Fshesat janë në dispozicion set me një shkopë metalike.

Brendi

ZIMA