Fshesë – ZIMA

3.30 
Ka sasi

Fshesa me fije sintetike janë të përshtatshme për t’u përdorur në sipërfaqe të lëmuara deri në të mesme.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 606217
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fshesa me fije sintetike janë të përshtatshme për t’u përdorur në sipërfaqe të lëmuara deri në të mesme, të dyja në të thata
ose lagësht.

Brendi

ZIMA