Gërshër për tepihe – NEO TOOLS

17.50 
Ka sasi

Gjatësia totale: 255 mm
Trashësia e prerjës: 3.5 mm
Materiali: Metal 52-54 HRC

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 63-901
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 255 mm
Trashësia e prerjës: 3.5 mm
Materiali: Metal 52-54 HRC

Brendi

Neo Tools