Gërshërë 185 mm – VERTO

6.99 
Ka sasi

Gjatësia: 185 mm
Prerje: 10-15 mm
Dorezë anti-slip

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G200
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 185 mm
Prerje: 10-15 mm
Dorezë anti-slip

Brendi

Verto