Gërshërë bari 550 mm – VERTO

9.50 
Ka sasi

Gjatësia e tehut: 185 mm
Mbajtës i plastikës
Lloji i tehut: drejt

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G310
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia e tehut: 185 mm
Mbajtës i plastikës
Lloji i tehut: drejt

Brendi

Verto