Gërshërë dore 195 mm – VERTO

12.99 
Ka sasi

Gjatësia totale e produktit: 195 mm
Gjatësia e tehut: 50 mm
Diameti prerës: 18 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G206
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale e produktit: 195 mm
Gjatësia e tehut: 50 mm
Diameti prerës: 18 mm

Brendi

Verto