Gërshërë ISKRA më bateri M0E-6ET-7.2 li-on

69.99 
S'ka sasi

Tensioni: 7.2V
Fuqia: Li-ion bateri (1.3Ah)

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042560500
Etiketimet:

Përshkrimi

Tensioni: 7.2V
Fuqia: Li-ion bateri (1.3Ah)
Auto Cut Rate: 1.2 sec / shkurtuar
Gjerësia e prerjes: 16 mm (max)

Brendi

ISKRA