Gërshërë kopshti 190 mm – VERTO

10.99 
Ka sasi

Përdorimi: për prerjen e degëve dhe shkurreve
Lloji i veglave të kopshtit: gërshërë krasitjeje me një dorë
Gjatësia totale e produktit: 190 mm
Gjatësia e tehut: 50 mm
Diametri i prerjes: 20 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G205
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Përdorimi: për prerjen e degëve dhe shkurreve
Lloji i veglave të kopshtit: gërshërë krasitjeje me një dorë
Gjatësia totale e produktit: 190 mm
Gjatësia e tehut: 50 mm
Diametri i prerjes: 20 mm

Brendi

Verto