Gërshërë kopshti 670-880 mm – VERTO

19.99 
Ka sasi

Gjatësia e tehut: 200mm
Gjatësia totale e produktit: 670 – 880mm

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G312
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Gjatësia e tehut: 200mm
Gjatësia totale e produktit: 670 – 880mm

Brendi

Verto