Gërshërë kopshti 680 mm – VERTO

13.99 
Ka sasi

Gjatësia e përgjithshme: 680 mm
Gjatësia e tehut: 80 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G251
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Lloji: gërshërë kopshtesh për prerje të degëve
Gjatësia e përgjithshme: 680 mm
Gjatësia e tehut: 80 mm
Diametri maksimal i prerjes: 35 mm
Mbrojtja nga korrozioni: Po

Brendi

Verto