Gërshërë kopshti 710 mm – NEO TOOLS

35.00 
Ka sasi

Ky produkt është shtuar nga 1 people'snë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15-250
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 710 mm
Diametri prerës: 45 mm
Dorëzat: Alumin

Brendi

Neo Tools