Gërshëre për kopsht 7.2V – NAKAYAMA

39.99 
S'ka sasi

Tensioni: 7.2V
Kapaciteti i bateris: 1500 mAh
Gjatësia e tehut: 13.6 cm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: EH1100

Përshkrimi

Tensioni: 7.2V
Kapaciteti i bateris: 1500 mAh
Gjatësia e tehut: 13.6 cm

Mjet ideal për të arritur prerje me saktësi, lehtësi dhe efikasitet falë teheve të tij të shkëlqyera që ofrojnë prerje të pastra. Ka një bateri L-jon të rikarikueshme dhe një dorezë të dizajnuar në mënyrë ergonomike për përdorim të rehatshëm dhe të sigurt.

Brendi

Nakayama