Gërshërë për kopsht 7.2V – VERTO

49.00 
Ka sasi

Lloji i furnizimit: bateri
Tensioni i baterisë: 7.2 V
Bateria përfshin: po
Numri i baterive: 1 copë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G300

Përshkrimi

Lloji i furnizimit: bateri
Tensioni i baterisë: 7.2 V
Bateria përfshin: po
Numri i baterive: 1 copë.
Kapaciteti i baterisë: 1.3 Ah
Lloji i baterisë: Li-Ion
Trashësia e degës: 16 mm
Pesha: 0,64 kg

Brendi

Verto