Gidore 1/2″ 265 mm – NEO

15.50 
Ka sasi

Gidore 1/2″NEO , me gjatësi 265 mm , me trup çeliku vanadium, të bërë në përputhje me DIN 3122. Mekanizmi i kutisë prej 45 dhëmbësh është bërë nga çeliku jashtëzakonisht i qëndrueshëm krom-molibden, duke zgjatur jetën e mjetit . Doreza ergonomike me dy materiale përmirëson komoditetin e punës .

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-521
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gidore 1/2″NEO , me gjatësi 265 mm , me trup çeliku vanadium, të bërë në përputhje me DIN 3122. Mekanizmi i kutisë prej 45 dhëmbësh është bërë nga çeliku jashtëzakonisht i qëndrueshëm krom-molibden, duke zgjatur jetën e mjetit . Doreza ergonomike me dy materiale përmirëson komoditetin e punës .NEO përmbush kërkesat e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools