Gidore 1/2″ – TOPEX

9.99 
Ka sasi

Diametri: 1/2″
Gjatësia totale: 250mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 38D541
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri: 1/2″
Gjatësia totale: 250mm

Brendi

Topex