Gidore 1/4″ – NEO TOOLS

12.99 
Ka sasi

Diametri: 1/4″
Dhembezori: 45 dhëmbë
Gjatësia totale: 155 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 08-523
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri: 1/4″
Dhembezori: 45 dhëmbë
Gjatësia totale: 155 mm

Brendi

Neo Tools